-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Automaty na vodu – pomocníci do horkých dnů

Léto je jedním z nejveselejších období v roce. Znamená to ale také časté horké a suché dny. Co je při takovém počasí nejdůležitější? Dodržovat správný pitný režim. Při vysokém pracovním tempu je však velmi jednoduché na pravidelnou hydrataci zapomenout. Tento problém však může snadno vyřešit automat na vodu.

Každý z vás už jistě s takovým automatem pracoval. Je ale možné, že nevíte, o jak moc univerzální zařízení se jedná. Právě díky moderním funkcím si výdejníky na vodu své místo najdou skutečně kdekoliv. A to i díky stylovému designu. Pořídit se jej můžete do kanceláře, v domů ale i do průmyslových prostorů.

Představení moderního automatu na vodu

Výrobci automatů na vodu dnes razí cestu velmi bytelných a velmi stylových zařízení, na které je zkrátka spoleh. Vybrat si pak můžete, zda vám vyhovuje klasické, manuální nebo elektronické ovládání.

Mezi standardní výbavu moderních automatů na barely patří ohřev vody, dětská pojistka proti opaření, vnitřní hygienické nerezové provedení nebo kompresorové chlazení.

Barely

Hlavní částí automatu je ale samozřejmě barel plný zdravé pramenité vody. Jako kvalitní dodavatel zaručujeme maximální krystalickou čistotu. Takové zařízení pak samozřejmě nevyžaduje filtr. Na automat se usazuje barel o objemu o 18,9l. I při pravidelném celodenním používání vydrží v průměrné kanceláři o 4 lidech po dostatečně dlouhou dobu. Pokud dojde, stačí ho jen jednoduše vyměnit.

Dalším plusem je, že využíváním barelů šetříte životní prostředí. Jsou totiž plně vratné. Po dezinfekci se následně vrátí do oběhu. Tím zabráníte hromaděním plastu na skládkách. To je v době, kdy je redukce plastu celosvětovou otázkou, velmi důležité

Automaty na vodu si tedy vaši pozornost jistě zaslouží. Více informací najdete na http://www.crystalis.cz.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles