6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

David Rusňák, DRFG, fondy a dluhopisy

Investiční skupinu DRFG založil David Rusňák a díky ní nabízí fondy i dluhopisy. Mimo jiné ale investuje i do svého regionu, dává vzniknout novým pracovním místům a podporuje mnoho kulturních a dobročinných akcí.

Zejména v zahraničí je dnes patrný trend přechodu z aktivních forem investování k těm více pasivním. Lidé přestávají svěřovat investiční prostředky portfolio manažerům, kteří je mají zhodnocovat a své prostředky si raději zhodnocují prostřednictvím pasivních instrumentů. Zejména sledují výkonnost celého portfoliového koše nebo amerických indexů. Neinvestují do konkrétních akcií na burze, ale do ekonomiky jako celku. Více se o své peníze zajímají. Proto mají fondy a dluhopisy DRFG Davida Rusňáka tak dobré recenze i úspěch.

Efektivní využití prostředků

Češi mohou více investovat a v průměru investují celkem 350 000 korun. Jednorázový vklad investuje asi polovina a asi třetina lidí přispívá formou pravidelných vkladů. Na začátku do fondů DRFG vloží jednorázově 10 000 až 100 000 a pak měsíčně zasílají od 500 do 2 000 korun. Češi se rozhodují více emocionálně a nedostatečně si zjišťují informace. Takže v případě fondů DRFG Davida Rusňáka jde rozhodnutí dle pocitů dobře využít. Podporují partu lidí, kteří investují do jejich regionu. Pokud jde však o neznámé investice, často naletí a o své peníze přijdou. Je třeba se vyvarovat neznámým nabídkám na internetu. Pokud lidé vidí skutečné lidi, nemovitosti či výsledky, nebojí se tak investovat. Oblast kolektivního investování podléhá přísné regulaci a je vysoké úrovni.

Kapitálový trh a forma investic DRFG

Trh je stále v růstovém trendu, proto se zvyšují rizika tržního poklesu. Akciový růst nebude pokračovat donekonečna. Lidé by měli být obezřetní, do čeho investují. Společnost DRFG Davida Rusňáka se ale záměrně obchodování s akciemi vyhýbá. Cílí na opatrnější klienty, kteří chtějí porazit inflaci a vydělat si asi 2 až 3 % nad ni. Sice nikdy nedosáhnou zhodnocení kolem 10 % ročně, jako má nyní akciový index, ale také neriskují, že o své peníze přijdou. Mezi klienty DRFG patří hlavně fyzické osoby, ale i institucionální investoři, kteří již mají důvěru k fondům i dluhopisům a zhodnocují zde své investice.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles