6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

DRFG dluhopisy

DRFG je brněnská společnost s širokým rozsahem svých aktivit. Za zmínku stojí vydávání dluhopisů, investice do sítě lékáren přesahující 300 milionů korun, investice do tepláren na biomasu ve Šternberku.

drfg

DRFG a hokej

Poslední medializovanou zprávou je spojení DRFG a Komety Brno, kdy se tato investiční skupina stala sponzorem týmu. Po tři sezony tak ponese hala název DRFG Aréna.

Skupina DRFG vznikla v roce 2011 v Brně, jejím majitelem je podnikatel David Rusňák. Široký výčet aktivit tohoto mladého perspektivního muže čítá investice do nemovitostí, zemědělské půdy, zdravotnictví, telekomunikací nebo finančního oboru. Známý je také projekt UNIFER umožňující studentům pracovat na reálných zakázkách a získat tak praxi pro následné uplatnění v zaměstnání po ukončení studií.

Zajímavé investice této firmy jsou například do budování sítě poskytovatele internetu pro Jihomoravský kraj. Rovněž nakupuje komerční prostory a prodejní plochy, které následně pronajímá dále. Prozatímní investice firmy činí více než 3 miliardy korun a zaměřuje se na finančnictví, zdravotnictví, energetiku a další obory.  Zabývá se nákupem a prodejem firem a jejich částí i investicemi dlouhodobého charakteru.

Spravovaný majetek Davida Rusňáka je odhadován na tři miliardy korun. Firma má poměrně mnoho aktivit především v Jihomoravském kraji a v Brně. Pobočku firmy však najdete například i v Praze. Společnost má v plánu rozvíjet se díky investicím do různých oblastí, které jsme uvedli již výše. Zajímavý je projekt Na zdraví, který má pomoci stát se trojkou v síti lékáren v ČR. Nakolik bude projekt úspěšný ukáží nejbližší měsíce. DRFG zakoupila také dvě třetiny firmy A PLUS se kterou plánuje návrh a vystavění obřího kampusu, který má mít plochu o rozměru 35 hektarů.

 

 

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles