5.3 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Dveře Zlomek – česká kvalita

Vybíráte dveře a jde vám z toho hlava kolem? Možná se vám líbí u některých design, ale zase vás až tak nepotěšila cena, nebo si nejste jisti kvalitou. Proč dělat kompromisy zrovna v takovém důležitém prvku, jako jsou dveře? Ať už vchodové nebo interiérové, měly by toho hodně vydržet a sloužit dlouhá léta. Pokud rádi vsadíte na českou kvalitu a tradici, prohlédněte si nabídku dveří Zlomek. Jde o firmu z Hodonína, ale pokud jste z Čech, nemusíte okamžitě vyrážet na Jižní Moravu, prodejnu najdete třeba i v Praze 10.

Dveře
Dveře Zlomek

U dveří nedělejte zbytečné kompromisy

Rozhodně není rozumné dělat kompromisy na úkor kvality, protože dveře, se kterými se hůře manipuluje, nebo vám nebudou dlouho dělat radost, je zbytečné pořizovat. Dveře Zlomek splňují všechna potřebná kritéria a vyberou si majitelů domu, bytů i firem. Navíc se nemusíte strachovat, jak dveře zaměřit, zda vyberete správně a co s těmi starými. Firma se o vše postará a odborníci vám rádi poradí.

Jaká jsou kritéria?

Jaké požadavky na dveře máme? Musí být funkční, odolné, pěkné a ještě k tomu bezpečné. To není zrovna málo kritérií. Tradice a zkušenosti jsou při výrobě potřeba a český výrobce se zárukou a servisem je nejlepší volba. S dveřmi chceme pohodlně manipulovat, nikde nesmí překážet a měly by ladit s interiérem. Důležitá je směr otevírání, ujasnit si musíme před koupí, zda potřebujeme dveře pravé nebo levé. To ale můžeme udělat až poté, co si vybereme design a typ dveří. Možná nám budou více vyhovovat dveře Zlomek posuvné, ty uspoří místo a dodají místnosti hned zcela jin ráz.

Specifika jednotlivých místností

Při nákupu dveří bereme v úvahu specifika každé místnosti. Jeden typ a design dveří nemusí všude vyhovovat. V koupelně je vysoká vlhkost a jen tak každé dveře se sem nehodí. Do ložnice raději zvolíme dveře plné, do obývacího pokoje klidně částečně prosklené. Pokud máme domácí mazlíčky, kteří mohou dveře poškrábat, zvolíme odolnou povrchovou úpravu.

Dveře Zlomek splňují všechny potřebné normy a v nabídce jsou i bezpečnostní dveře. Výjimečný je výběr designů a dekorů, není problém najít dveře přesně ladící s domem nebo s vybavením místnosti a barvou stěn.

 

 

Related Articles

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles