29.5 C
New York
Čtvrtek, 30 června, 2022

Buy now

spot_img

Hledáte brigádu? Zkuste pracovní agenturu

Komu by se nehodil přivýdělek? Při hledání brigády můžete brouzdat po internetu, zaúkolovat hledáním známé, pročítat inzeráty, ptáte se osobně u firem, rozesílat životopisy a také zkusit pracovní agenturu. Jak to u takové agentury vlastně chodí?

Brigády

Jaká je činnost pracovní agentury

Pracovní agentura Žirafa.cz je vlastně zprostředkovatelem mezi tím, kdo práci nabízí a tím, kdo ji hledá. Její služby tedy využívají zaměstnavatelé i potencionální zaměstnanci, přičemž finance získává od těch, kdo práci nabízejí, za to, že takovýmto způsobem získají nové zaměstnance. Proto pokud práci hledáte, neměli byste agentuře nic platit, ten, kdo po vás peníze bude chtít, je podvodník, ze zákona je to totiž zakázáno.

Kdo využívá služeb agentury

Pro společnost, která hledá nové pracovníky, je někdy snazší tento úkol přenést na třetí osobu a agentuře zadat „objednávku“. Úkolem agentury je najít požadovaný počet vyhovujících zaměstnanců v určité lhůtě, nabídku inzeruje na internetu a oslovuje lidi, kteří jsou u ní registrovaní, dokud úkol nesplní. Někdy jsou brigádníci hledáni na poslední chvíli a vzniká nabídka práce ihned, což znamená, že odpovíte na inzerát agentury a třeba už druhý den nastoupíte do práce. To se děje nejčastěji u doplňování zboží v hypermarketech.

Nabídka brigády může přijít i nečekaně

Většinou to funguje tak, že pokud se na inzeráty nikdo neozve, agentura sama osloví uchazeče, které má v databázi, a brigádu jim nabídne. Vybírá si je podle životopisu nebo minulé spolupráce. Výhodou práce přes agenturu je větší záruka férového jednání zaměstnavatele, jedná se většinou o prověřené firmy. www.nejlepsibrigady.cz

Kvalitní pracovní agentura Žirafa.cz

Jednou z kvalitních personálních a pracovních agentur u nás je Žirafa.cz. Jaké jsou hlavní přednosti spolupráce s ní? Jednoduché uvedení do registru, přehledná nabídka práce na internetové stránce www.nejlepsibrigady.cz, férové jednání, garance spolehlivosti, dobré platové podmínky, záloha po odpracovaném týdnu, pojištění odpovědnosti a různé bonusy nebo odměny.

 

 

Related Articles

1 komentář

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles