5.3 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Kam na aukci obrazů? Do Galerie Kodl!

Kulturní zážitek a příjemný adrenalin, to je aukce obrazů v Galerii Kodl. Ta se nachází v ulici Národní v Praze a už samotné její okolí stojí za návštěvu. Na obrazy se zde můžete přijít podívat za každého počasí, a pokud jste milovníky umění a nevíte, co podniknout, je návštěva galerie nebo přímo aukce obrazů vhodnou aktivitou.

Aukce obrazů
Aukce obrazů

Zábava i napětí během aukce obrazů

Aukce obrazů přináší zábavu, napětí, radost, adrenalin, soupeření, přihazování a radost. Tyto pocity mnoho z nás zná ze sportu, ale zažít je lze i v kultuře. Cena uměleckých děl a obrazů se může vyšplhat až k astronomickým cifrám, přihazovat tedy není pro každého. I pouhá účast na takové aukci v pražské galerii obrazů je ale nezapomenutelná. Cena některých mně vzácných obrazů nemusí být vůbec nepřekonatelná, někdy jsou krásná díla k dostání za zlomek ceny a možná si nějaký pěkný kousek domů odnesete i vy.

Jak to na aukci obrazů chodí

Proces dražení uměleckých děl chce zažít, jinak nebudete vědět, o čem je doopravdy řeč. Doporučujeme nejdříve sledovat, jak to na aukci obrazů chodí a několika se zúčastnit jen jako divák. Pak už budete více jistí v kramflecích a jen tak se nenecháte vykolejit svými soupeři. Sledujte detailně chování ostatních a přiučte se. Pokud chcete dražit, za zálohu si vyzvednete své dražební číslo. Dražit lze dokonce i přes telefon, samozřejmě s podmínkou řádného sepsání plné moci.

Na aukci obrazů budete obklopeni krásným uměním

Na aukci obrazů často létají taková čísla, že z toho jde hlava kolem. Není ale rozhodně jen pro milionáře a „páprdy“. Zalíbit se může každému. Budete obklopeni uměním a není vyloučeno, že se do nějakého kousku nezamilujete natolik, že o něj začnete bojovat. Výjimkou nejsou ani nádherné obrazy od zatím neznámých autorů, které časem mohou mít velkou hodnotu, nebo minimálně vkusně ozdobí váš interiér.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles