6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Let balonem je zážitkem pro každého

Let balonem

Čeká vás let balonem? Připravte se na neopakovatelný zážitek a jedinečné výhledy. Jedná se o stále oblíbenější atrakci vhodnou pro každý věk. A pro ty, kteří se bojí, máme možná překvapivou informaci: je to nejbezpečnější dopravní prostředek vůbec! Horkovzdušný balon má technicky nenáročné řešení, a jak je známo, čím jednodušší systém, tím méně se toho může pokazit. Princip balonu běžně neselhává.

Let balonem

Led balonem pohled z ptačí perspektivy

Vyberte si zavedenou společnost poskytující lety balonem, například ebalon.cz. Za letu můžete z ptačí perspektivy pozorovat krajinu, což je pohled, který nikdy neomrzí. Dozvíte se také zajímavé informace o letectví, balonech a o krajině, nad kterou poletíte. Tento zážitek se dá pořídit jako poukaz, který se stane skvělým dárkem. Vybrat si jej můžete při vhodné příležitosti, třeba i za několik měsíců od zakoupení.

Nejkrásnější výhledy hned zrána

Termíny letů se řídí především povětrnostními podmínkami. Za krásného slunečného počasí, kdy fouká jen mírný větřík, si let užijete nejvíce. A napadlo by vás, že nejlepší výhledy jsou hned zrána? Pokud si přivstanete, nebudete se stačit divit, jak je svět nádherný. Let balonem jako takový trvá minimálně 60 minut. Před ním absolvujete krátkou instruktáž a dozvíte se základní informace o letu. Po hladkém přistání si připijete a obdržíte pamětní certifikát.

Nejatraktivnější lokality

Pro let balonem si můžete vybrat z mnoha lokalit. V ČR je tolik krásných míst, že je výběr opravdu velký. V Čechách patří k nejatraktivnějším lokalitám okolí Karlštejna či Konopiště, Křivoklátsko, Český Ráj, Posázaví, jihočeské památky a rybníky, oblíbené je i okolí Prahy. Na Moravě se můžete proletět třeba nad Pustevnami, Lysou horou, Javorovým vrchem, Třineckem, v okolí Brna, nad jihomoravskými vinicemi a Pálavou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové zprávy     

Aktuality

Press-Media.cz

Předchozí článekHledám práci
Další článekAutomaty na kávu

Related Articles

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles