-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Let balónem

Vyhlídkový let balónem je snem snad všech, kteří mají rádi letadla a krásné výhledy. Vaše rodné město, krajina, ve které jste si hrály jako děti a krásy České republiky. Můžete vyletět na jakékoliv místo, let balónem nad Prahou, českým rájem nebo Vysočinou. Let balónem vás přenese do jiného a krásnějšího světa, ať se jedná o romantickou nebo rodinnou akci. Tato oblíbená aktivita dokáže přenést na místa, která opět okouzlí a nadchnou. Pojďte si splnit  sen každého dítěte a staňte se na chvíli pánem kraje! Pohledy na krajinu, čerstvý vzduch a hlavně příjemný vánek, ideální výlet s dětmi na letní prázdniny nebo romantický výlet na výročí. Ať se jedná o rodinnou nebo životní událost, let balónem je jednou z nejžádanější a nejoblíbenější zážitkovou atrakcí.

Kam se balónem podívat?

Nabízíme mnoho lokalit, kam se balónem můžeme podívat. Praha, Český ráj, Vysočina, Karlštejn, Konopiště nebo posázaví a další. Let balónem realizujeme po celé České republice. Lesy, města, památky, centra, cokoliv vás napadne! Oblast vyhlídkového letu si vybíráte vy!  Není krásnějšího pohledu na naší zemi než ze shora na krásnou přírodu, kterou naše země dominuje.  Můžete letět sami nebo ve skupinách, volba letu je na vás. Zkušený personál vám vše vysvětlí tak, abyste v pořádku let zvládli a nemusíte mít žádné obavy.  

Let balónem by si měl vyzkoušet každý

A to alespoň jednou v životě… Dárek pro vaše blízké, vašeho muže, vaší kamarádku, manželku/manžela nebo dokonce celou rodinu, který nejde odmítnout a je zde záruku, že na tento výlet nikdy nezapomenete a budete na něj jednou rádi vzpomínat. Chcete podniknout výlet s dětmi? Let balónem je to pravé! Nabízíme možnost zakoupení poukazů (voucherů). Na některé lety balónem je dostupná sleva, která vás nadchne. Levné ceny letu balónem jsou příjemnou investicí do celoživotních vzpomínek.  

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles