6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

mKonto Business pro pohodlné podnikání

Podnikatelský účet v bance mBank s názvem mKonto Business je praktickým pomocníkem v podnikání a skvělým doplňkem k domácím financím. Účet je bez zbytečných poplatků, jednoduchý a pohodlný. Přizpůsobí se vašim podnikatelským potřebám a nabízí mnoho nadstandardních služeb, které při své práci oceníte.

Poplatky, poplatky a zase poplatky

S účtem mKonto Business neplatíte žádné zbytečné poplatky. Zdarma máte založení a vedení účtu, jak jste zvyklí z běžného účtu. Bez poplatků jsou také všechny výběry z bankomatů v ČR i v zahraničí při výběru nad 1500 Kč. Neplatíte za příchozí ani odchozí platby, včetně trvalých příkazů a SIPO. K tomu všemu navíc ještě máte možnost využívat novou mobilní aplikaci a intuitivní internetové bankovnictví mBank.

K účtu máte zdarma vystavení debetní karty Mastercard Debit Business a vedení karty zdarma při měsíčním obratu alespoň 1500 Kč.

Výhodný balík služeb

Banka nabízí běžný účet pro fyzické osoby, mKonto Business pro fyzické osoby s živnostenským oprávněním a také eMax Business, spořicí účet jako doplněk k podnikatelskému účtu. Ten je výhodný především pro vyšší zhodnocování zisků uložených v bance, kde jsou zároveň peníze neustále po ruce.

Každý podnikatel potřebuje nějaký ten finanční polštář pro krátkodobé finanční výkyvy a od toho je tu mRezerva Business. Součástí účtu je povolené přečerpání pro podnikatele s možností volby rezervy až do výše 300 000 Kč. Vše z pohodlí domova a ani nepotřebujete dokládat účel nebo zajištění. Peníze jsou vám k dispozici kdykoliv, vše přehledně vidíte na svém účtu a peníze můžete opakovaně vrátit a použít znovu.

Mobilní aplikace mBank umožňuje okamžité změny limitů na účtu i platební kartě a nabízí navíc možnost plateb přes Google Pay, pro snadné a rychlé platby z mobilu.

V dnešní době internetového nakupování nesmí chybět ani možnost propojení vašeho e-shopu s účtem v bance. S mKontem Business máte možnost využít platební bránu mTransfer. Překvapí vás její jednoduchá aktivace a implementace do vašeho bankovnictví. Peníze z plateb se okamžitě připisují na váš účet. Plný přehled úhrad z platební brány si můžete kontrolovat nyní i v mobilní aplikaci.

V mBank takto můžete mít založené tři různé účty, z toho jeden na své rodné číslo a další dva na své IČO. Kombinací těchto tří účtů se všemi výhodami, které nabízejí, máte s financemi vystaráno v podnikání i domácnosti.

Cena podnikatelů

Podnikatelský účet mKonto Business od mBank vyhrál v posledních dvou letech dokonce několik cen. Zlatou korunu v cenách podnikatelů za rok 2017 a Stříbrnou korunu za podnikatelský účet. Letos potom opět znovu Zlatou korunu v cenách podnikatelů.

Pokud si nyní založíte účet mKonto Business, máte možnost získat bonus 1200 Kč, který aktuálně mBank nabízí, a samozřejmě všechny výše zmiňované výhody podnikatelského konta.

K založení mKonta Business vám stačí občanský průkaz a doklad o povolení k podnikatelské činnosti (např. živnostenský list). Účet snadno založíte z pohodlí domova, návštěvou na kterékoliv pobočce nebo zavoláním na zákaznickou linku. Podnikání nikdy nebylo snazší.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles