5.3 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Odhad obrazů odhalí skutečný potenciál vašeho díla

Máte doma obraz po babičce a přistihli jste se při myšlence nad jeho skutečnou cenou? Mnoho lidí doma skladuje zděděné obrazy, o jejichž původu neví vůbec nic. Samozřejmě to neznamená, že všechna díla musí mít obrovskou cenu – možná máte na půdě obraz po pradědečkovi, který by nestál ani za zlomený pětník, ale možná se u vás doma ukrývá dílo za dech beroucí sumu. K tomuto účelu slouží odhad obrazů. Jestliže chcete mít jasno, zda doma máte poklad nebo jen příjemnou vzpomínku na příbuzného, neváhejte a nechte si obraz ocenit.

Výkup obrazů
Odhad obrazů

Odhad obrazů – kde a jak?

Zajímá vás, kde probíhá odhad obrazů? Chcete vědět, kam se svým tajemným dílem vyrazit, abyste se dozvěděli pravdu? Pak můžete navštívit například Galerii Praha. Tam se na vaše dílo podívají zkušenýma očima a rázem budete vědět, zda má či nemá nějakou hodnotu. Jestliže vás jako celou řadu lidí od návštěvy odhadce odrazuje strach z výsměchu, pokud mu předložíte směšné dílo za nulovou cenu, bojíte se zbytečně. Nikdo vás nebude soudit a už vůbec se nikdo nebude smát vaší zvědavosti. Odhad obrazů slouží k určení ceny díla, ale rozhodně to neznamená, že svůj kousek musíte okamžitě prodat. Jsou i tací, kteří si obraz nechají i přes skutečnost, že by na jeho prodeji mohli slušně vydělat.

Odhad obrazů. Dvě mouchy jednou ranou

Pokud už s obrazem vyrazíte do galerie, najděte si čas i na listopadovou předaukční výstavu, která v těchto dnech v galerii probíhá. Prohlédnout si zde můžete celou řadu děl od významných autorů – mezi nimiž je například Emil Filla, Václav Brožík, Antonín Slavíček nebo Theodor Pištěk. Pokud vás umění zajímá, pak máte ideální tip na příjemně strávené odpoledne. Předaukční výstava bude zakončena ohromnou aukcí, ve které si sběratelé budou moci pořídit minimálně jedno z více jak 450. děl.  

Odhad obrazů

Galerie Kodl

Národní  7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

web:  www.galeriekodl.cz

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles