5.3 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Opravy alu disků jsou záchranou i pro motorkáře

Firmy, které se specializují na opravy alu disků, rostou jako houby po dešti. A mnoho řidičů automobilů má s nimi také osobní zkušenost. Silnice jsou posety dírami a výmoly a tak není vůbec nic těžkého je na silnici přehlédnout. Pár větších děr a následně v servisu zjistíte, že na disku při vyvažování přibývají větší a větší závaží. Neklamné znamení toho, že disk je křivý. Ač si to mnoho jezdců nepřipouští, to samé se týká i motocyklů.

Odborník si poradí se vším

I přes to, že motocyklové disky jsou své konstrukci pevnější, než disky automobilové, možnost poškození se jim úplně nevyhýbá. Ať už jde o zmiňované díry na silnici  nebo třeba o drobné či větší nehody, stačí vjet v zatáčce na trochu štěrku a nepříjemná nehoda je na světě.

Specializovaná firma na opravy alu disků si poradí jak s pokroucenými disky, tak s odřeninami na povrchu, prasklinami a dokonce dokáže opravit i disk, z kterého kousek chybí.

Chtějte zkušenosti s alu disky

Vybrat tu pravou firmu nebývá zrovna jednoduché. Základem je hledat firmu, která má za sebou pár let zkušeností a sama veškeré práce při opravě disků provádí. Je to ideální volba, firma pak dokáže ručit za veškerou práci a dohlížet na kvalitu a nefunguje pouze jako sběrné místo, které má na dílčí práce nasmlouvané externí firmy.

Technologie je důležitá

Přístrojové a technologické vybavení je při opravách alu disků neméně důležité. Kvalitní vybavení = kvalitní výsledek. Moderní opravny disponují číslicově řízenými rovnacími stroji, které zaručí dokonalou kruhovitost disku po srovnání. Mají zkušené svářeče, kteří dokáží choulostivé slitiny disků kvalitně a bezpečně zavařit. A mají také přístup k dostatečné zásobě materiálu, kterým se nahrazuje ten případně chybějící.

Pneuservis Icarauto specialista na alu disky

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles