-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Typy úložného prostoru a kam se hodí

V mnoha částech našeho domu je potřeba řešit úložný prostor. Potřebujeme, aby byly naše předměty dobře uložené, a abychom je měli vždy a snadno po ruce. Jaké typy úložného prostoru se hodí do jednotlivých částí domu?

Regály pro garáž jako ze škatulky

Nejvíce nás zřejmě tíží garáž – právě zde se odehrává celá řada příběhů a je zde proto také spoustu předmětů, které potřebujeme zařadit. Do tohoto prostoru se nejlépe hodí kovové regály – jsou bytelné a udrží i těžší předměty, jako například sezónní pneumatiky. Do regálů si naskládáte také sportovní potřeby, ale také kutilské a hobby potřeby.

Regály a police do kůlny

Milujete zahradničení? V tom případě jistě potřebujete dostatek úložného prostoru nejen pro rýče, lopaty a hrábě, ale také pro celou řadu hnojiv, substrátů a semínek. Do kůlny se nejvíce hodí kovové regály, na které umístíte podle svých představ vše potřebné. Pokud ještě zbyde v místnosti místo, přidejte si ještě pár polic na lehčí věci, jako jsou například konve na vodu nebo postřikovače.

Pořadník na nářadí

Máte svou vlastní místnost, kde můžete mít uskladněno nářadí? Výborně. V tom případě byste si neměli nechat ujít jeho třízení a uspořádávání, které patří mezi skutečné radosti. Pomohou vám například boxy na součástky, větší pomůcky zařaďte do pořadníku na nářadí. Spokojeni? Výborně. Nyní už jen stačí vyrovnat vše do komínků, nebo rovnou posadit do bytelného kovového regálu.

Plastové úložné boxy

S plastovými boxy dokážete naprosté zázraky – malé součástky najdou svou vlastní přihrádku, když jim dopřejete úložný box na malé předměty. Stejně tak například spreje nebo autokosmetiku najdete vždy na stejném úhledném místě. Boxy si opatřete štítkem, abyste měli jistotu, že do ruky vždy vezmete ten správný.

Úložné prostory jsou základem pro uklizený dům. Bytelné regály i plastové pořadníky se hodí do celé řady prostor.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles