6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Automyčka Express – revoluce v péči o váš automobil

Právě začíná podzim a s nadcházející zimou je třeba věnovat péči vašeho automobilu zvýšenou pozornost a důkladný servis. Většina motoristů se snaží o svůj automobil starat správně. Ne každý z nás má dostatek času pravidelně mýt a leštit svého plechového miláčka, proto péči o automobil často svěřujeme do péče mechanické myčce. Což však často nemusí být to správné řešení. Může se stát, že doje k poškození laku a jelikož je to pouze mechanická náhrada za důkladné mytí a tak se vždy najde na voze nějaké místo, které není důkladně ošetřeno. Jak tedy celou situaci vyřešit co nejlépe. Vyzkoušejte tedy FinMag.

Kvalita v podobě ručního mytí

Automyčka Express sází na svou jednoduchost, což je její podstatou i filosofií. Pokud například plánujete větší nákup, případně strávit několik hodin nákupy v obchodním centru, můžete spojit příjemné s užitečným. Využijte této služby a než si zařídíte vše, co máte v plánu, vašemu automobilu se zatím budou věnovat profesionálové. Největší výhodou je, že celý proces mytí funguje ručně. I pokud si vyberete ten nejlacinější program mytí, váš automobil bude ručně omyt bioaktivní pěnou, zároveň ručně vysušen. Tito odborníci vědí i jak vás zbavit zaschlých zbytků hmyzu, a věnují tomu speciální pozornost.

Další doprovodné služby

Automyčka Express se však nevěnuje pouze vnějšku vašeho automobilu, nabízí totiž mnoho programů – například ošetření pneumatik, vyčištění disků apod. Dalším zajímavým programem pro vás může být důkladné vyčistění interiéru automobilu, vnitřních plastů, oken, voskování s UV filtrem, impregnace kožených částí nebo čištění klimatizace. Zásadní je především individuální přístup. Express myčka nabízí dále i službu vyzvednout vás přímo doma. Samozřejmostí je zajištění kvality, profesionálního přístupu, servisu či pravidelné údržby, aby váš vůz byl reprezentativní v každé situaci. Dopřejte tedy vašemu miláčkovi tu nejlepší péči.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky Zprávy    

Tiskové zprávy    

Aktuality

 

 

 

Related Articles

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles