-0.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Buďte femme fatale za všech okolností

Jste konečně těhotná! Gratulujeme. Teď máte devět měsíců na to, abyste vyřešila spoustu praktických starostí. Jednou z nich bude i těhotenské oblečení. Jak si správně vybrat a jaká úskalí byste neměla na nákupech opomíjet?

Těhotenská móda by měla být praktická a zároveň musí slušet

Poměrně častou zásadní chybou budoucích maminek je ta, že se vydají vybírat se zpožděním. Těhotenské oblečení lze nosit už zhruba od druhého měsíce. Pokud na vás požehnaný stav v tu dobu ještě ani zdaleka není vidět, nevadí. Už tehdy je dobré si minimálně udělat představu o nabízeném sortimentu. Nemusíte se totiž rozhodně zříkat takového oblečení, které se vám líbí. Možnosti jsou sice omezenější než před těhotenstvím, ale slevovat z touhy se hezky oblékat, byste rozhodně neměla.

Některé ženy dokonce v těhotenství zastihnou návštěvy nejrůznějších společenských událostí. A i na tyto situace obchody samozřejmě pamatují. Pro nastávající maminky se hodí například zavinovací šaty. Pozor na doplňky, které by vám ovšem žádným způsobem neměly překážet. Vhodné je rovněž u oblečení z praktických příčin zapomenout předem na nejrůznější zavazování a šněrování.

Jak a kde nakupovat těhotenské oblečení

Při sestavování těhotenského šatníku si za své vezměte zejména dva základní pilíře – pružnost a prodyšné materiály. V oděvu byste se měla mít možnost volně pohybovat. Zcela nevhodné jsou například těsné punčochy. Pozor, pružnost rozhodně nezaměňujeme s vytahaností, takový oděv vám slušet zaručeně nebude. Z materiálů jsou nejvhodnější vlákna přírodní, například bavlna, což platí především pro spodní prádlo. V tomto období jste totiž ve zvýšené míře náchylná ke gynekologickým obtížím.

Kromě vkusu a měnících se proporcí berte při výběru v potaz i svou tělesnou výšku. Co sluší vaší kamarádce, které byla nadělena „modelkovská” výška 175 centimetrů, to nemusí slušet vám, patříte-li k ženám drobným.

Sužují vás nejrůznější těhotenské neduhy jako nevolnosti, takže to poslední, na co máte náladu, je chození po obchodech? Těhotenská móda se dá pohodlně nakoupit přes internet. E-shop happymum.cz vám svou nabídkou zaručeně vykouzlí úsměv na rtech. Nabízí pohodlné i slušivé těhotenské oblečení také z přírodních materiálů.

Redakce Press-News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach

Brilante

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles