6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Chutná filtrovaná pitná voda kdykoliv k dispozici

Voda
Kvalitní pitná voda

Automat na vodu se dá umístit do kanceláře, školy, na úřad, do čekárny i domů. Zkrátka, kamkoliv je potřeba. Ptáte se proč? Protože bez vody není život, je základem všech živých organismů a každý člověk by měl dodržovat správný pitný režim. Její kvalita je nesmírně důležitá, nehledě na to, že ta z kohoutku každému nechutná. Nemusí mít ani ty nejvhodnější parametry, ač je pitná. Voda balená je zase zbytečně drahá a kupovat neustále PET lahve je nejen neekonomické, ale také neekologické.

K čemu automat na vodu

Vedle přístrojů na kávu a limonády existují i automaty na vodu. Některé využívají vodu z vodovodního řádu, další z barelů. Moderní automat ION minimalistického vzhledu a šetřící elektrickou energii se bude skvěle vyjímat v každé kanceláři nebo jiném prostoru, třeba právě hned vedle kávovaru. K šálku kávy bychom si totiž měli dopřát i sklenici vody.

Perlivá, neperlivá, studená i horká voda

Vychlazená voda dobré chuti potěší nejen v parném horku. ION nabízí i vodu perlivou nebo dokonce horkou, pro případ, že byste si chtěli připravit nápoj teplý. Stačí načepovat, a je to. Proti opaření je zde dětská pojistka u výdeje horké vody, což ocení zejména rodiny, které si automat na vodu pořídí do své domácnosti.

Elegantní vzhled

Pokud uvažujete o automatu na vodu do nějakého moderního prostoru, který musí vypadat elegantně a reprezentovat, je ION od Nápojové Ambulance trefou do černého. Jeho vzhled je minimalistický, příjemný, bez nějakých složitostí a designových zbytečností, neruší a do moderního prostředí skvěle zapadne. Navíc má tichý provoz a oproti některým jiným automatům spotřebuje až o 75% méně elektřiny!

Jistota příjemného osvěžení

ION filtruje vodu tak, že vám bude chutnat, a navíc se můžete spolehnout na její skvělé parametry. Čepovat vodu z kohoutku není moc elegantní a někdy ani vhodné. ION vodu filtruje a chladí na příjemnou teplotu, takže máte jistotu pravého osvěžení. Máte-li chuť na nápoj s bublinkami, je tu i možnost načepování perlivé vody. Během jednání nebo při čekání u lékaře každý ocení možnost načepovat si vodu z automatu, než jít se sklenicí na WC a točit ji z kohoutku.

 

 

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles