6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Jak na hubnutí v Českých Budějovicích a okolí

Každá to známe. Koukneme se do zrcadla a najednou máme pocit, že se nám zhroutil svět. Rychle zavoláte kamarádce, abyste se sešli na kafe, nenápadně se ptáte svého přítele, jestli mu na vás náhodou něco nevadí…

Problém je na světě. Tak dlouho jste si svou váhu hlídala, jeden týden jste si dopřála trošku více sladkostí, a nevíte co s tím. Máte dělat, že se nic neděje? Přestat jíst? Začít sportovat?

S tím vším vám dokážeme poradit. Ať už se vám váha zvýšila jako následek těhotenství, změny životního stylu nebo nevhodnou stravou, s našimi výživovými poradci najdeme optimální řešení přesně pro vás.

Naše redukční kurzy v Českých Budějovicích patří mezi ty nejoblíbenější. Sestavíme vám dietu přesně na míru, ať už klasickou, nebo bezlepkovou, vegetariánskou nebo třeba těhotenskou. Stejně tak si můžete být jisti, že výživová poradkyně vyhoví i jakýmkoliv dalším individuálním požadavkům. To, co děláme, totiž děláme s láskou a pro vás.

Výživový poradce se ovšem nezabývá pouze dietami. Zjistí vám komplexní diagnózu, stanoví příčiny vašeho individuálního problému, bude vám poskytovat plnou podporu v průběhu celého procesu. Navíc díky spolupráci s kadeřnickým studiem vám budeme moci nabídnout celkovou proměnu, abyste získala zpět ztracenou krásu a své sebevědomí.

Pamatujte si – hubnutí v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Třeboni a okolí se rovná Fitkůstka. Pokud byste ještě stále měla pochybnosti, zavolejte nám a domluvíme si úvodní setkání, při němž vám vaše pochyby rádi vyvrátíme.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR články

Žena

MetSo

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles