6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Stromy přeměňuje na zahradní sochy

O kom je řeč? Kdo vytváří úžasné dřevěné sochy za pomocí motorové pily? Řezbář Sibera lásku ke dřevu zdědil po svých předcích, přestože ještě neměli o výdobytku moderní doby – motorové pile ani tušení. Při pohledu na jeho tvorbu by byli zajisté na svého potomka pyšní. Každá socha, kterou vysekl, má svůj příběh. Šikovný řezbář, pod jehož rukama vznikají originální díla, nejraději pracuje s modřínem, ale nepohrdne ani s hruškou či lípou a jinými dřevinami.   Jako málokterý umělec dokáže plnit mnohé přání zákazníků. Toužíte po kolébce, dřevěném slonovi, Budhovi, andělovi, ještěrce, obřím kapru? Nebo vás okouzlily tajemné sochy Moai z Velikonočního ostrova? Tak neváhejte a zavčas si u mistra řezbáře Sibery nechte zvěčnit svou představu.  

S chutí hrušky v televizním pořadu Ládi Hrušky

Jeho dřevěné sochy motorovou pilou vytvořené zaujaly i televizi Primu, která s řezbářem Siberou natočila snímek, jež jste mohli vidět v televizním pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. A co umělce pojí se jmény takových celebrit, jako jsou Lucie Bílá, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Petr Kolář, Michal David a Tomáši Klus? V rámci jedné dobročinné akce, pro ně vytvořil slony, které zpěváci sami dokončili, a poté vydražili na Aukru. Výtěžek z dražby šel na pomoc vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů. Paráda! Inspirace pro další umělce!

Fantazii se meze nekladou

K tomu, aby něco vytvořili, mnohokrát umělci nepotřebují předlohu. Řídí se pouze svou fantazií, která udává rukám správný směr. Pozor na ostré rydlo!  Za ten čas, co se svému koníčku věnuje, řezbář Sibera se naštěstí nezranil, vysekl již celou paletu parádních dřevěných soch.  Trápíte se s dárkem? Mají všechno? Nemají! Určitě nemají Siberovou sochu, a pokud váš oslavenec má nějakého koníčka – inspirace je nasnadě.

Další informace o dřevěných sochách naleznete zde!!!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktuality

Press-Media.cz

Centrum Zprávy

 

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles