6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Bezpečnost práce nemá vyřešenou 40% podnikatelů

Podnikat bezpečně, to je cíl mnoha podnikatelů. Bohužel stále více a více podnikatelů bezpečně nepodniká. Buď mají v nepořádku daňovou evidenci, nebo nemají vyřešenou bezpečnost práce a společně s ní také požární ochranu. Zaměřme se nyní na BOZP a PO. Právě tyto dvě oblasti, které je nutné mít ze zákona vyřešené, nemá vyřešené až čtyřicet procent podnikatelů. Právě těm hrozí v případě neohlášené kontroly ze státní správy vysoká pokuta, která se může dotknout klidně i několika stovek tisíc korun, ne-li milionů korun.

Podnikatelé se často vymlouvají na to, že nemají čas nebo že těmto oborům nerozumí. To jsou však výmluvy, které mají jen zastínit to, že podnikatelé nechtějí investovat peníze do firem, jež jim mohou pomoct, jelikož se specializují na bezpečnost práce a na požární ochranu v podniku.

Takových firem zaměřujících se na BOZP a PO je nyní na trhu opravdu mnoho, podnikatelé tedy opravdu jen nemají zájem investovat do nich peníze, kterých zejména z počátku podnikání není mnoho. Pravdou ale je, že raději by se mělo investovat do firmy, která by se postarala o BOZP a PO, než aby se později platila pokuta stonásobně vyšší než investice do zmiňované firmy.

Jenže pro jakou firmu se rozhodnout?

Jelikož je nyní k dispozici tolik firem poskytujících poradenství v oblasti BOZP a PO, je někdy poměrně těžké se rozhodnout, které firmě se svěřit do rukou. Pomoct mohou reference a recenze na internetu, v nichž jsou obsaženy zkušenosti klientů.

Firma Extéria jako přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO

Jednou z firem, které jsou dobře hodnocené, je také firma Extéria, která je dnes označována za předního poskytovatele poradenství v oblasti BOZP a PO. Vyzdvihována je u firmy výhodná cena, která je v porovnání s konkurencí nejnižší na trhu. Samozřejmě zde platí, že nízká cena nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Taktéž je chválena telefonická podpora nebo to, že si firma nikdy neúčtuje nic navíc.

Related Articles

1 komentář

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles