-0.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Bezva zážitky pro řidiče

Rád vzpomínáte na léta strávená na povinné vojenské službě nebo se jen rád zajímáte o vojenskou techniku? Zpět v čase se můžete vrátit díky projížďce v BVP.

Co na Vás čeká během jízdy tankem?

Ve vojenském areálu Benátské Vrutice si budete moci užít třiceti minutovou projížďku v BVP-1 a přitom si zastřílet z legendární útočné pušky Kalašnikov AK-47 nebo z VZ-58. Profesionální instruktoři Vás seznámení s bezpečnostními pravidly a ukážou, jak s takovými zbraněmi zacházet. Vojenský vůz BVP disponuje výkonem tři sta koňů a je sestaven z obdivuhodných čtrnácti tun železa. Pokud se chcete dovědět něco více o historii vojenských vozidel, nevynechejte prohlídku vozového parku s výkladem zkušených instruktorů. Do Benátské Vrutice můžete přijet také obdivovat sílu a výkonnost válečných tanků. Během jízdy tankem modelu T-55 si budete připadat jako hrdinové z období studené války, neboť tento typ tanku se zúčastnil mnoha vojenských konfliktů. Mezi nimi také studené války v Maďarsku v roce 1956, v ČSSR v roce 1968 nebo ve válkách na Blízkém východě. Zapomeňte na každodenní starosti a proměňte se na jeden den v opravdového vojáka.

Kde se naučít řídit auto na náledí?

Také Škola smyku může milovníkům řízení nabídnout dech beroucí zážitky. Mimo jiné se během tohoto kurzu www.firmanazazitky.cz/skola-smyku-2 ve Vysokém Mýtě naučíte ovládat vůz za nepříznivých podmínek. Snad každému se už minimálně jednou stalo, že musel za deště vyjet na silnici autem. Své řidičské dovednosti během Školy smyku zdokonalíte také ve sněhové vánici, v náledí či za prudkého deště. Vyzkoušíte si také jízdu přes kyvnou desku. Počítačem ovládané zařízení nasimuluje smyk zadní nápravy a Vy se naučíte řešit i takovouto na první pohled neřešitelnou situaci.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles