6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Bezpečnostní dveře Praha – řekněte zlodějům NE!

Každý z nás se jistě obává toho, že až se jednou vrátí domů z práce či nákupu, že najde dveře od bytu vypáčené a byt vzorně “vybílený”. Proč čekat a pokoušet osud? Vhodným řešením mohou být bezpečnostní dveře Praha. Jejich pořízení vás jistě přijde levněji, než následná náhrada cenností.

Bezpečnostní dveře Praha
Bezpečnostní dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha pevné jako skála

Proti nevítaným návštěvníkům je samozřejmě více druhů zabezpečení a tak bezpečnostní dveře Praha nabízejí k výběru různé třídy zabezpečení. Tzv. bezpečnostní třída je pojem definovaný národními normami ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630. Od roku 2012 se pak označuje zkratkou BC 1 až 6 a u dveří označuje jejich odolnost proti různým způsobům násilného otevření. Od jednoduchých pokusů o vyražení ramenem či kopáním, až po hlučné způsoby otevření za pomoci elektrického nářadí.

Design samozřejmostí

V dnešní době chce mít každý věci nejen funkční, ale i líbivé.  Bezpečnostní dveře Praha tyto požadavky rozhodně splňují. Pozornost je u nich věnována nejen míře odolnosti proti nechtěným návštěvníkům, ale také designové stránce. Nemusíte se tak obávat, že výměna dveří za bezpečnější může znamenat, že váš vchod nemůže být elegantní a ztratí svou osobitost.  

Pro moderní svět

Moderní, hektická doba, kdy si jeden nevšímá druhého, nahrává všem nenechavcům a zlodějíčkům. Proč jim to usnadňovat, když je možnost byt efektivně zabezpečit? Ze statistik vyplývá, že zloděj dá při vytipování jednoznačně přednost méně zabezpečenému bytu. Bezpečnostní dveře Praha tak slouží i jako určitý druh prevence a dokáží podobné nenechavce odradit ještě před tím, než se je pokusí překonat.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles