6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Nápojové automaty pro vaše osvěžení

Nápojové automaty zaznamenaly v posledních letech výrazný rozmach a nejsou už jen výsadou velkých veřejných prostor, nádraží či čekáren. Ve stále větší míře se začínají objevovat i v menších hotelích, penzionech a také ve firemním sektoru, kde po nich poptávka nezadržitelně roste. Mnoho firem tak řeší, zda do kanceláří nebo společných prostor, nápojové automaty pořídit, případně jaké.

Nápojové automaty
Nápojové automaty

Nápojové automaty i do vaší firmy

Pod souhrnným pojmenováním, nápojové automaty, si můžeme představit vše možné, od sodobarů a vařičů pro osvěžení chlazenou pramenitou vodou v letních měsících nebo naopak pro zahřátí horkým čajem v zimě, až po různé druhy automatů na kávu. Nápojový automat tak může plnit celoroční funkci a stát se vítaným společníkem vašich zaměstnanců. Nic nenastartuje každé ráno v týmu tvůrčí náladu právě tak, jako  šálek kvalitní kávy.

Nápojové automaty bez starostí

Díky Nápojové ambulanci a si pořídíte, kromě kvalitního společníka do firmy, také rychlý servis a zázemí zkušeného personálu a techniků, kteří vám jsou ochotně k dispozici při řešení akutních problémů. Nadstandardní službou pro nápojové automaty je pak možnost sjednání nápojové a materiální smlouvy, díky které bude i po nákupu zajišťovat provoz Nápojová ambulance a vám tak odpadne starost o servisní a materiálovou údržbu. Nápojový automat dokáže být ve firmě tichým společníkem, který se jednoznačně vyplatí.

Volejte ZDARMA! : 800 100 586

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles