5.3 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

DRFG investiční hvězda

Investiční společnost DRFG, kterou založil v roce 2012 David Rusňak, je velmi rychle rostoucí společnost. Investiční hvězda, jejíž investice se navýšily během krátké doby z půl miliardy na více než dvě miliardy.

DRFG se investice nebojí

Firma DRFG se angažuje v mnoha oblastech jako jsou nemovitosti, finance, sport, energetika, zdravotnictví. Nejvíce investuje do nemovitostí a komerčních prostor. Za rozjezd mohou DRFG dluhopisy, které firma mohla díky změně zákona v roce 2012 vydávat. Stala se partnerem brněnského hokejového týmu Kometa. Hokejová hala nese nyní název DRFG aréna.  Hodnota firmy s jejími aktivitami stoupá. Nyní je majetek Davida Rusňáka odhadován na dvě miliardy korun. Výkonným ředitelem firmy je Pavel Iványi. To, co firmu motivuje a táhne dále, jsou jasně dané cíle, strategický plán a také dotahování projektů do zdárného konce.

Ambiciozní podnikatel David Rusňák, který firmu založil prakticky od nuly má mnoho plánů, které přinesou firmě další zisk a slávu. Mimo jiné se chce stát trojkou v síti lékáren, hned za lékárnami Dr. Max a Benu se svou sítí lékáren Na zdraví! Vlastní také teplárny na biomasu, investuje do trhu s internetovým připojením pro Jihomoravský kraj a pronajímá prodejní prostory maloobchodním řetězcům jako jsou Decathlon, Jysk a další.
Společnost investuje tak, aby se jí dařilo růst. Díky několika reklamním kampaním se dostala do povědomí veřejnosti. Firma sídlí v Brně, ale pobočku má i v Praze.  Jedním z plánů firmy je  investice do úpravy vzhledu DRFG arény a do brněnského výstaviště a zakoupila také mimo jiné projekt na stavbu brněnského kampusu.
DRFG pomáhá také mladým studentům tím, že je zaměstnává na reálných zakázkách.  Velká část investic firmy se vrací v podobě nájemného za pronájem prodejních prostor či zemědělské půdy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Články

Svět Ženy

Press News

Předchozí článekHledání práce a zaměstnání
Další článekHledám práci

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles