-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

I nebankovní sféra vám nabídne hypotéky

Půjčky na bydlení, rekonstrukce, koupě domu, pozemku, bytu nebo nového automobilu. Potřebujete si půjčit větší obnos financí, abyste si mohli zajistit bydlení, nebo naopak chcete jet na dlouhou dovolenou? Všechno je možné s nebankovní hypotékou

Nebankovní hypotéku můžete využít podle své potřeby 

Jakmile sepíšeme smlouvu a získáte peníze, nemusíte je nutně použít pouze na bydlení. Lidé si často myslí, že ano, že právě nebankovní hypotéka je určená na bydlení. Jenomže peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem a stále vám zůstane výhodná úroková sazba. Peníze můžete vložit do investování, samozřejmě také do již zmíněného bydlení, na rekonstrukci bytu, na stavbu domu, na koupi pozemku, na vybavení domácnosti, na koupi automobilu, na pořízení luxusní dovolené, na vyplacení sourozence, na pořízení bazénu, nebo naopak například na splacení dluhů. Dostali jste se do větších finančních potíží? I v tomto případě vám můžeme pomoci. Úvěr vám poskytneme i za předpokladu, že máte dluhy nebo exekuce. Pomůžeme s oddlužením, zajistíme výhodné podmínky a splátku takovou, abyste jí dokázali splácet. Takže splacení dluhů nebo dokonce exekucí je s tímto úvěrem možné. 

Toužíte po bydlení ve svém?

Zajišťujeme také výhodné hypotéky na pozemek nebo hypotéky na družstevní byt. S těmito úvěry můžete dosáhnout na exkluzivní podmínky a splnit si sen ohledně vlastního bydlení. Družstevní byty jsou daleko levnější než jejich klasické formy. Obyčejné byty v dnešní době stojí miliony, ale u družstevního bytu odkupujete pouze podíl, takže se zbavíte daně z nemovitosti, kterou neplatíte, ale celkově vlastníte pouze část tedy jakýsi podíl bytu. Stáváte se také členem družstva. Takovéto byty jsou daleko levnější, a právě jejich cena je často příčinou, že si lidé družstevní byty pořizují. Naproti tomu úvěr na pozemek je klasickou volbou všech, kteří chtějí začít stavět. 

Pozemkem také můžete ručit, a to v jakémkoliv případě hypotéky. Ručit se dá domem, bytem, pozemkem, chatou, garáží, v případě podnikatelů halou, komerční budovou, nájemním domem, administrativním objektem a mnohými dalšími nemovitostmi. 

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles