-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Co říkáte nebankovní americké hypotéce?

Americká nebankovní hypotéka se poskytuje podnikatelům a firmám. Nejedná se o spotřebitelský úvěr. 

Jestliže jste podnikatel, firma nebo OSVČ jste na dobré cestě. V opačném případě, jestliže hledáte spotřebitelský úvěr, najdete jej pod názvem nebankovní hypotéka

Podnikatelé a firmy si mohou sjednávat americkou nebankovní hypotéku. Podobně je tomu v případě hypotéky bez registru nebo bez dokládání příjmů. 

Kdo vám nabídne takové podmínky a úroky?

V dnešní době se klienti čím dál častěji setkávají s odmítnutím u banky. Není tedy divu, že hledají další možnosti, jak získat peníze, aniž by museli do banky. S odmítnutím se můžete setkat kvůli záznamu nebo kvůli nízkým příjmům. Přitom záznam v registru získáte velice snadno, například kvůli jedné opožděné platbě. S nízkými příjmy je to podobné, pokud nemáte dostatečný příjem, abyste na úvěr dosáhli, pak vám v bance nepůjčí, jenomže co máme v takovém případě dělat? Od toho je zde naše společnost. Připravená pomoci v těžké chvíli každému. 

Úvěr pro podnikatele poskytujeme s nízkou úrokovou sazbou již od 4 % p.a.  V tomto případě dokonce můžeme tolerovat drobný záznam. Pokud máte jiné finanční potíže, dluhy, exekuce nebo záznamy v registrech, i přesto vám můžeme úvěr poskytnout, a to s výhodným úrokem od 7 % p.a. 

30 let splácení. To je opravdu dlouhá doba, která lze nastavit, abyste získali co nejnižší měsíční splátky. Samozřejmě, že pokud na to budete mít finance, můžete si splátky nastavit třeba jen na pět let. 

Za nemovitosti vyplácíme až 90 % jejich odhadu, a to u podnikatelského úvěru.

U nebankovní hypotéky se jedná o 70 % z odhadu nemovitosti. 

Tolerujeme záznamy i nízké příjmy. 

Vyřízení je rychlé bez zbytečného papírování. 

Předem neplatíte žádné poplatky. 

Stačí vyplnit online žádost a pár základních informací, zejména fotografie nemovitosti můžete zaslat emailem. 

Úvěry mohou sloužit také k vyplacení zástav, exekucí a dluhů nebo můžete zvolit konsolidaci půjček.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles