-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Musí se vám u hypotéky dívat do registrů?

Hypotéky jsou od toho, aby lidé mohli ručit nemovitostí a zároveň z ní získat peníze. Vyplácíme až 90 % z hodnoty nemovitosti u podnikatelských úvěrů. Hypotéka bez registru je typ podnikatelského úvěru, vhodný pro velké i malé firmy, ale také třeba pro soukromníky a živnostníky. 

Tyto úvěry hledají klienti, kteří mají záznamy. Řekněme si to upřímně, pokud již máte záznam, tak vás v bance vždy odmítnou. Jedinou možností je nebankovní hypotéka pod názvem hypotéka bez registru nebo hypotéka bez dokládání příjmů. Oba tyto produkty znamenají podnikatelský úvěr. 

I soukromé společnosti dokážou podnikatelům pomáhat

Hledáte půjčku, kde by nikdo neposuzoval, jestli máte záznam? V tom případě jste zde správně. Ovšem nejde o to, že bychom o vašem záznamu nevěděli, protože všechny podrobnosti si zjistit musíme, to je dané platnými normami a právními úpravami od České národní banky. Poskytovatelé si musí prověřit své klienty, takže si musíme zjistit, jestli máte záznam. V bance vás v takovém případě odmítnou, ale u nás je to jiné. Jsme tolerantnější a máme liberálnější názory, takže vám můžeme úvěr poskytnout i za předpokladu, že máte záznam. Nepřicházíte ani o výhodné podmínky, pořád se dostanete i s úrokovou sazbou pod 10 % p.a., dokonce se můžete dostat na procenta již od 7 % p.a. O záznamu tedy vědět musíme, proto jej nemusíte zatajovat, protože si ho stejně zjistíme. To samé platí v případě příjmů. Pokud si chcete sjednat americkou hypotéku bez dokládání příjmů a myslíte si, že vůbec nemusíte dokládat příjmy, pak máte pravdu jen z části. Opět zde platí stejná strategie a stejná pravidla. Musíme si zjistit, jestli budete schopni úvěr splácet, ale prokázání není složité, a navíc tolerujeme nízká daňová přiznání, klidně i nulová, což v bance vůbec nepřichází v úvahu a opět by vás tam odmítli. My jsme tolerantní a díky tomu můžete získat úvěr i v případě že nemáte dostatečně vysoké daňové přiznání nebo i v případě, že vyděláváte méně. S každým klientem pracujeme individuálně, a proto jsme schopni vám splátky nastavit tak, abyste je dokázali splácet. 

 

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles