6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Jak si vybrat mezi seznamkami a nenaletět

Na našem internetu je spousta seznamek, které stojí za to zkusit při hledání svého štěstí, ale je mezi nimi také mnoho takových, které pouze jako seznamky vypadají, případně to jsou pouze porovnávače seznamek a jediným jejich cílem je přesměrovat vás přes provizní odkaz na jinou placenou seznamku. Jak se v tom rychle jako začátečník zorientovat a nenaletět seznamkám, kterým jde především o vaše peníze nebo alespoň o informace o vás?

Registrace pouze na důvěryhodných seznamkách

Pokud si vyhledáte nějakou seznamku a ještě ji neznáte, doporučujeme udělat nejprve takový malý průzkum seznamky, který vám nezabere ani 5 minut a můžete si díky tomu ušetřit mnoho dalšího času a zbytečných komplikací.

Rychlý průzkum seznamky

Kontaktní informace: Ideálně nějaké kontakty na provozovatele, který by měl být z České Republiky. Pokud je provozovatelem nějaká firma ze zahraničí (Anglie, Německo, Švýcarsko), je mnohem vyšší šance na to, že seznamka nebude ideální pro seznámení a v případě řešení problémů to bude výrazně složitější.

Obchodní podmínky: Podívejte se do obchodních podmínek, kde by mělo jasně napsané, kolik případně stojí členství, co za poplatek dostanete, jak je možné členství zrušit a co všechno to obnáší. U českých seznamek to obvykle není problém – koupíte si nějaké kredity a ty následně použijete třeba na zvýhodnění. Nebo pomocí premium SMS. Tam kde se platí nějaká členství na časové období, tak raději zpozorněte.

Doména: většina českých seznamek je na doméně, která končí .cz koncovkou. Výjimku samozřejmě tvoří celosvětové seznamovací nebo sociální sítě. Také název by měl být buď obecný, nebo název seznamky. Pokud se jedná o nějaké dlouhé názvy domén s pomlčkami a jinou, než .cz koncovkou, pak může jít opět o pouhé stránky, které vás pošlou někam jinam.

Zkušenosti uživatelů: Není nic jednoduššího, než „gůglit“. Takže si zadejte do vyhledávače název seznamky, přidejte slovo „zkušenosti“ a dejte vyhledat. Následně by na vás měly vyskočit různé diskuze, kde lidé případně rozebírají své negativní zkušenosti. O ty pozitivní se lidé logicky moc nedělí, protože prostě není co řešit.

Porovnávače seznamek

Ne všechny porovnávače seznamek jsou upřímné a chtějí také vydělávat. Jejich cílem tedy je, abyste klikli na odchozí odkaz a ideálně se na cílové seznamce, která bude placená, registrovali. Není nic jednoduššího, než se na takovém porovnávači seznamek rozhlédnout, ale ke konkrétní seznamce si opět zkuste dohledat nějaké informace. Rozhodně se hned všude neregistrujte. Potom se totiž s velkou pravděpodobností stane, že vám budou chodit ve vyšší míře spamy.

Mezi seznamky, které můžeme doporučit a nehrozí žádné nepříjemnosti, patří například seznamka.cz, štěstí.cz, tvoje rande.cz nebo nová česká seznamka randino.cz.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles