-0.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Let balonem: vzhůru do oblak

Let balonem láká stále více lidí. Bezpochyby jde o nejbezpečnější dopravní prostředek. Horkovzdušné balony představují jednoduchou techniku, která neselhává. Rozhodnete-li se letět balonem, uvidíte nádhernou přírodu, prohlédnete si město z ptačí perspektivy a dozvíte se mnoho zajímavého.

Let balonem
Let balonem

Kde je možné absolvovat let balonem

Můžete si vybrat pro let balonem mnoho lokalit v Čr. V Moravskoslezském kraji lze letět nad Javorovým vrchem, nad Třincem, nad Lysou horou. V Čechách patří mezi oblíbené lokality Český ráj, Karlštějn nebo Posázaví, které je plné nádherných památek, rybníků, řek. Vidět můžete Benešovské lesy, města Sázavu a Benešov, hrady Křivoklát a Konopiště. Občas lze vyletět i nad Prahu.

Let balonem je úžasný dárek

Let balonem trvá minimálně 60 minut, letí se rychlostí a ve směru větru. Nikdy tedy nelze naplánovat dokonale trasu. Pro přistání jsou vhodné louky u silnice, kam pro vás dojede doprovodné vozidlo. Let balonem je dokonalá zábava pro děti i dospělé, s výjimkou dětí do 3 let a těhotných žen, které z bezpečnostních důvodů do balonu nesmí. Vybrat si můžete privátní i skupinové lety balonem, kotvené lety, které jsou vhodné pro firemní akce a větší události.

Let balonem je úžasný dárek pro vaše blízké. Můžete zakoupit poukaz, který jistě potěší. V případě, že je nastaven na  konkrétní datum a není příznivé počasí, zdarma si můžete vybrat náhradní termín pro váš let.  Lety balonem se pořádají také v rámci PR akcí, kdy je balonová plocha pokryta reklamním plakátem.

V domluveném termínu se sejdete s pilotem na daném místě, můžete mu pomoci složit jednotlivé díly balonu a následně jste poučeni, jak se v balonu chovat. Natáčení a focení pro soukromé účely je možné, ale jste zodpovědní za své přístroje.

 

Related Articles

1 komentář

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles