6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Nechte se unášet větrem

Pomalu stoupat a pozorovat, jak se krajina pod vámi stává menší až je nakonec jako obrázek na pohlednici? Rozhlédnout se do čtyř světových stran, kdy horizont mizí v mlžném oparu? Vypravit se nad hučící města a vidět známé ulice novýma očima? To vše a mnoho dalšího prožijete při letu balonem.

Klidná vzduchoplavba, nádherné výhledy

Kdo z nás se dokáže ubránit pohledu vzhůru, když na obzoru zahlédneme tiše letět balon? V úžasu pozorujeme, jak jej vítr unáší a představujeme si, jak krásné by to bylo, kdybychom to byli my, kdo se takto může plavit po obloze. A proč by to mělo zůstávat jen u snění? Let balónem je natolik populární, že si jej můžete dopřát kdykoliv během roku. Stačí si jen vybrat trasu a dostavit se na místo určeného startu. Uvidíte, jak se balon připravuje k letu a pak už se jen pohodlně usadíte v koši pro pasažéry. Vystoupáte do výšit a čeká vás nádherná vyhlídka na krajinu pod vámi, kde se rozprostře blízké okolí Prahy, rekreační oblast v okolí řeky Sázavy nebo vznešený hrad Karlštejn.

Jediný dárek stačí

Je u vás zvykem, že si dáváte pod stromeček hodně dárečků? Drobností pro radost? Co kdybyste letošní malé dárky vyměnili za jeden větší? Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem překoná hravě všechny malé pozornosti. Letenka platí po celý rok a je možné ji i prodloužit. Vyberete si z nabídky trasu a termín letu si upřesníte podle počasí. Těšit se můžete mnohem delší čas a o to je zážitek intenzivnější. Dárek v podobě společného prožitku je hodnotnější než výkřik techniky, šperk nebo oblečení. Zůstává v paměti napořád a dlouho si vybavíte pocit nadšeného vzrušení a radosti z volného prostoru kolem vás.

Bezpečný let

Vyhlídkové lety balónem jsou naprosto bezpečné, protože balony nemají žádné složité součástky, co by mohly selhat. Jestliže začne horký vzduch v balonu chladnout, balon pomalým a pozvolným pohybem klesá až dosedne na zem.   

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles