-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Sedm zámků v hodině

Už jste se někdy vypravili na výlet a stihli jste si během jedné hodiny prohlédnout sedm zámků? Že to není možné? Je, když si osedláte jiný dopravní prostředek. Vypravíte se na zážitkový let vrtulníkem a během jedné hodiny toho uvidíme mnohem více než jindy za celý víkend.

Nasednout do vrtulníku a připoutat

Vrtulník už dávno není jen prostředek pro rychlý transport, který bychom potřebovali ve vypjatých situacích. Už je to i společník na nádherné vyhlídkové cesty. Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha vám za krátký čas ukáží to, co byste jindy nestihli vidět ani za několik dní. Navíc vám umí nabídnout dobrodružství a ten nejkrásnější pohled na svět, pohled z výšky. Nechte se unést a rozhlédněte se až k mlhavému horizontu. Vzdušný prostor je opojný svou volností.

Český ráj pod vašimi chodidly

Výlet do Českého ráje patří k oblíbeným položkám v diáři. Z toho dnešního vás ale chodidla bolet nebudou. Let vrtulníkem je zcela pohodlný. Hned po Staré Boleslavy uvidíte zámek Benátky nad Jizerou a zámek Horky nad Jizerou. Pak už se vám otevře pohled na zámek Stránov a zámek Vinařice. Nesmíme zapomenout ani na dominantu hradu Trosky s Pannou a Babou a zámek Mladějov.  Pak minete zámek Hrubá skála a zámek Hrubý Rohozec. Už jste někdy měli možnost si během pár desítek minut prohlédnout tolik krás? Prohlédněte si i nabídku na let vrtulníkem Mladá Boleslav.

V pohodlí, včas a bez starostí

Vrtulník můžete použít nejen ve volném čase, ale i jako dopravní prostředek. Je skvělým pomocníkem, když vás přepadne hektický den a čeká vás několik obchodních jednání v různých městech. S aerotaxi Praha se nebudete bát kolon na silnicích a nehrozí vám riziko, že se někam nestihnete dopravit. Cesta bude velmi pohodlná a místo jedné schůzky jich můžete stihnout během dne hned několik. Povolejte vrtulník do vašich služeb.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles