6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Pečující nosní sprej vás zbaví potíží

Rýma pěkně potrápí v létě či  v zimě, bez ohledu na počasí, na to kde právě jste a co děláte. Objeví se například druhý den poté, co jste strávili den na koupališti. Minimalizovat její vznik můžete pomocí nosního spreje Nozitixu, který má hojivé i preventivní vlastnosti. Je vyroben z přírodních olejů, nevzniká u něj tedy závislost jako u nosních kapek.

Mí v létě rýmu není nic neobvyklého. Příčinou může být střídání vyšších a nižších teplot nebo špatně nastavená klimatizace v autě, bytě či kanceláři. Rýma se objevuje také jako projev oslabené imunity. Nakazíte se jí v dopravním prostředku i v obchodě.

Akutní virová rýma se projevuje tím, že je suchá sliznice nosu a vy máte pocit svědění a pálení. Vodnatý výtok z nosu však raději příliš nepodceňujte. Rýma se může změnit v bakteriální rýmu, která sebou přináší další zdravotní komplikace.

Nosní sprej Nozitix vám přijde vhod doma i na cestách. Mějte jej vždy při ruce. Pomáhá a okamžitě zklidňuje podrážděnou sliznici, zmírňuje otoky a přináší úlevu. Je vhodný pro děti i dospělé. Po jeho aplikaci do nosu se uvolňuje v podobě tixotropní emulze, která v nose vytváří jemný a měkký film. Nanáší se rovnoměrně a nestéká z povrchu nosní sliznice. Je tak velmi účinný. Lze jej užívat i dlouhodobě, bez nežádoucích vedlejších příznaků. V případě, že vám však rýma do 14 dnů neustoupí, je lepší vyhledat lékaře. Sprej obsahuje velmi účinnou směs přírodních olejů jako jsou eukalyptový, mátový, olej z perily křovité, jedle sibiřské a mnoha dalších. Obohacen je o vitamin E, který má hojivé a blahodárné účinky na nosní sliznici.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter

Promo clanky

SEO

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles