-0.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Reklamní předměty v podobě bloku vaši zákazníci velmi ocení

Všichni to moc dobře známe. Něco si naplánujeme, potřebujeme nakoupit nebo cestujeme a musíme si zabalit oblečení. Ve víru stresu a spěchu ale lehce na něco podstatného zapomeneme. Reklamní záznamníky tento problém snadno pomohou vyřešit.

Pokud máte často problém se zapomínáním, nejefektivnějším řešením je sepsat si seznam potřebných věcí a následně jej odškrtávat. Blíží se období celozávodních dovolených, kdy většina zaměstnanců odjíždí za oddechem a rekreací. Elegantní záznamníky, do nichž si budou moci zapsat vše potřebné, jim zajistí pohodlnou přípravu na cesty.

Evergreen dárkových a reklamních předmětů

Zápisníky a bloky snad nikdy nevyjdou z módy. Díky své praktičnosti, oblíbenosti a cenové dostupnosti jde o velmi vyhledávané reklamní předměty. Vysoké oblibě se těší i z důvodu rozmanitosti možností a kombinací, které přináší. Pro firmy a jejich zaměstnance jsou připraveny různé druhy materiálu a celá škála možných barevných kombinací. Přizpůsobte si je na míru firemním barvám a vytvořte tak jedinečný reklamní předmět.

Možnosti personalizace se samozřejmě týkají i obsahu. Můžete si zvolit počet listů, jejich linkování, popřípadě příslušenství, například propisku či USB flash disk.

Pro náročné jsou v nabídce i veliké zápisníky, potažené pravou kůží či chytrý poznámkový blok. Umožňuje kombinaci psaných i hlasových poznámek a lehce si jej můžete propojit se svým telefonem. Nejběžnější jsou však klasické, praktické poznámkové bloky s úchytkou na propisku, které sebou můžete vzít takřka kamkoliv.

Pokud máte zájem o praktický reklamní předmět pro své zaměstnance, neváhejte se obrátit na společnost Propaq.cz. Na webových stránkách naleznete mnohé další kombinace a možnosti daného sortimentu. Celkem nabízí více než 15.000 položek.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio

Zprávy

Onlinepraha

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles