6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Jarní úklid po našem

Také slýcháte hlášky které mají uklidnit stresující hospodyňky jako je například: „Atmosféru domova o velikonocích a na jaře vám nevykouzlí sterilně čistá domácnost“! Nebo „Vždyť děti si z Velikonoc nepamatují, že jste měli vyčištěnou sedačku, ale to, jaká panovala doma atmosféra a kolik pomlázky obdrželi“.

Wobenzym
Lék Wobenzym

V naší domácnosti máme tři děti, staráme se o nemocnou babičku, kočku, psa a dva křečky. Kde by se u nás vzal čistý koberec či každý týden umyté okno? Můžeme být rádi, když ten koberec pod nánosem kostiček lega, horou papíru na kreslení a nejrůznějšího oblečení našich ratolestí, alespoň občas spatříme. Ráda si představuji, že na tomto koberci mám nový jídelní stůl, na něm bílý ubrus, křišťálové skleničky, památeční koláčovou soupravu po babičce a čerstvě upečené koláče.

Podlahu můžu vysávat maximálně ve chvílích, kdy všichni členové domácnosti, včetně zvířeny usnou. Pak mám alespoň malou šanci posbírat hračky a vysát drobky. V naší rodině je běžný chaos, členové rodiny jsou odolnými jedinci, mají sílu ve vlastním úsudku a soběstačnost. Bereme to stylem najez se když máš hlad, ve chvíli kdy jsi unaven, odpočiň si. Co dělat když je člen rodiny ohrožen nemocí? Vezme si Wobenzym.

uklid

Pro některé to zní až absurdně, zkratkovitě, nicméně tato praxe se u naší rodiny velmi osvědčila. Vzhledem k velikosti rodiny, potřeb jejích členů i rozličných zájmů je potřeba v rámci slušných mezilidských vztahů ctít zákon smečky: výhodu má ten nejsilnější.

Máte-li čas léčit své bolístky nejrůznějšími obkládky a mastičkami, řešit jak moc je sterilní wc či zda máte poctivě umytá okna, konejte tak dál. Je to vaše volba.

Při pracovním zápřahu a životním tempu naší rodiny pátráme s mužem vždy nejprve po příčinách a podstatě problému. Člověk se silnou obranyschopností těla se mnohem snáze vypořádá s čímkoliv, co ho postihne. Nemusí se pak obávat angíny, nejrůznější virózy či dokonce zlomeniny. Enzymatickou léčbou dosáhnete vlastní sebeobrany těla v boji s nemocemi. Umí nastartovat okamžitě hojení, zbavit vás otoků a zmírnit bolest. Pomáhá také psychice. Nepředstírejte jak jste silní, ale bolest či nachlazení začněte ihned řešit. Je jedno, zda máte vymknutý kotník, zlomené srdce či malíček. Na výron se hodí dát nohy nahoru a dostatek enzymů. Na zlomené srdce pevnou náruč a vybrečení se někomu na rameni. Na něco enzymy skutečně nepomohou.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles