6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Oblíbené baleríny

Jaro je v plném proudu a my vyměňujeme jarní kozačky za lodičky, baleríny, případně za sandálky. Zejména baleríny jsou naprostým fenoménem již řadu let. Není žena, která by je neměla v botníku.

baleríny

Boty bychom měli střídat

Našim nohám rozhodně nesvědčí extrémní situace, kdy chodíte celý den pouze na vysokých jehlách nebo naopak neustále v balerínách. V případě, že je chcete nosit celý den, noste do nich ortopedickou vložku. Vhodné jsou boty s menším klínkem, který nazdvihne patu. Navíc jsou tyto boty velmi elegantní.

Baleríny jsou vhodné pro ženy, které mají naprosto zdravé nohy, bez ortopedické vady. Máte-li problém s otlaky, kladívkovými prsty nebo ploché nohy, měli by jste nosit výhradně zdravotnickou obuv, která vám vaše potíže nezhorší.

Baleríny jsou boty do města, ne do hor

Milujete baleríny? Zcela jistě to jsou boty vhodné na pochůzky po městě, procházku v parku, na rande či do kina. Rozhodně ne na turistiku do hor. Vybírejte boty z přírodního materiálu, jež se lépe přizpůsobí vaší noze. Proti nadměrnému pocení si pomůžete ortopedickými vložkami.

Baleríny nejsou zrovna nejbezpečnější obuví, ve které by jste se mohla vypravit do hor. V obchodě najdete nepřeberné množství materiálů, tvarů i barev a vzorů, baleríny ozdobené mašličkou, květinou nebo přezkou. Není pak problém dotáhnout svůj outfit do naprosté dokonalosti. K botám nezapomeňte sladit vhodně i kabelku, která je jistě taktéž vašim nezbytným doplňkem.

Vašim nohám rozhodně neprospěje neustálé střídání plochých bot a vysokých podpatků. Díky tomu můžete dostat zánět achilovky. Volte proto raději zlatý střed. Podpatky by měly mít maximálně 8 cm. Nohy nezapomeňte pravidelně posilovat, aby jste ulevili jejich zátěži.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles