-2.2 C
New York
Středa, 26 ledna, 2022

Buy now

spot_img

Rerum – nebankovní půjčky online

Pokud se v životě ocitnete v situaci, kdy máte hluboko do kapsy a chybí vám pár tisíc, které do výplaty nutně potřebujete, je půjčka jedním z řešení. V bankách ale menší částky obvykle nepůjčují a tak je řešením nebankovní online půjčka. Odpadne vám tak i spousta zbytečného papírování a návštěva pobočky. Vše stačí vyřešit rychle online a peníze můžete mít do 15 minut plně k dispozici na vašem bankovním účtu. Rerum jde zkrátka vstříc vaším  požadavkům.

Nebankovní půjčky
Nebankovní půjčky

Online nebankovní půjčka zdarma?

Ano, je to tak, společnost Rerum, která působí v mnoha zemích celého světa, vám nabízí vaši první nebankovní půjčku zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Stačí vaši nebankovní online půjčku do 5000kč splatit řádně v daném termínu. Rerum totiž razí heslo, že je vzájemná důvěra důležitá a že spokojený klient se bude rád k podobným službám vracet.

Co je potřeba?

Stačí být občanem České Republiky ve věku od 25 do 65 let, mít trvalý příjem, mít aktivní mobilní telefon, účet v některé z českých bank a nebýt veden v databázi dlužníků. V případě splnění těchto podmínek nic nebrání tomu, abyste si zažádali o vaši nebankovní online půjčku do výše 5000kč. Peníze můžete mít k dispozici už do 15 minut, vše závisí pouze na tom, zda máte účet u jedné z bank, se kterými společnost Rerum spolupracuje. Po jejím úspěšném splacení se limit nebankovní půjčky navýší až na 15 000kč.

Důvěra je základ

I v případě dalších nenadálých problémů vám společnost Rerum ochotně vyjde vstříc. Je zde totiž možnost odložit si splátku půjčených peněz o 7, 14, nebo dokonce až o 30 dní. Díky tomu se nedostanete do problémů ani když se vám zpozdí vaše pravidelná výplata. Rerum je tu pro vás a pro vaše potřeby.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles