6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Svatba? Užijte si romantický den D

Svatba a je to tady…

Toužíte po romantické svatbě v nádherné přírodě? Pak pro vás může být ideálním místem statek Benice. Statek má jedinečnou atmosféru díky své bohaté historii a také díky krajině, ve které leží. Oblast Benice se rozkládá mezi nekonečnými loukami a lesy, daleko od velkých měst.

Svatba

Svatba a její zařizování. Tým na statku Benice se postará o váš dokonalý svatební den. V teplejších měsících se svatba může konat venku, na nádvoří hřebčína, kde si se svými blízkými můžete užít grilování.

Romantická svatba

Pokud chcete svatební hostinu raději uvnitř, pak je vám k dispozici starobylý špejchar. Toto bývalé skladiště obilí má k dispozici dvě patra. Hostina se obvykle koná ve spodním patře, naopak horní patro lze využít jako dětský koutek nebo fotokoutek. Spodní patro má kapacitu 250 lidí a tak si můžete užívat veselí ve velkém.

Svatba jako řemen

Aby svatba nebyla nuda. O zábavu se vám postará také kapela nebo DJ, jejichž hity vás postaví na nohy přímo do tanečního prostoru. Prostor je to velmi variabilní, takže umožňuje širokou škálu svatebních tabulí. Pro svou hostinu si můžete zvolit buďto klasickou svatební tabuli, anebo raut. Tak či tak, čeká vás výborná kuchyně. Jídelní plán si osobně naplánujete s šéfkuchařem.

Na statku sídlí Hřebčín Favory, tudíž máte možnost projet se o vašem svatebním dni zámeckým kočárem. Potáhnou vás ušlechtilí starokladrubští koně, se kterými si pak můžete nafotit své svatební fotografie.

Svatba

Svatba je většinou náročná pro svatebčany i novomanžele. Po krásném a náročném svatební dni je novomanželům k dispozici nádherné apartmá. Pro vaše hosty je k dispozici 11 pokojů. V případě potřeby je možnost ubytování hostů také v chatkovém táboru u statku či v blízkém okolí.

O váš dokonalý svatební den se postará tým zaměstnanců, který se pokusí splnit každé vaše přání v jakoukoli denní i noční dobu. Tým k vám bude přistupovat individuálně a vynasnaží se vyhovět vašim potřebám.

Pokud toužíte po romantické svatbě a jste ze středních Čech či Prahy, pak je pro vás statek Benice tím pravým místem!

Předchozí článekDRFG dluhopisy
Další článekHledám práci, co s tím?

Related Articles

5 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Advertisement -spot_img

Latest Articles