5.3 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Tři plusy nebankovních půjček

V současné době jsou půjčky poměrně trendem. Lidé si půjčují na cokoliv, co je napadne, už nepřemýšlí nad možností, že si na danou věc, po které touží, mohou našetřit. Žijeme v rychlé době, chceme mít všechno hned, a to za každých okolností. I kdyby nás to mělo dostat do finanční tísně. Jenže pokud se dostaneme do finanční tísně, nezbývá nám nic jiného, než si půjčit, a to už není zrovna legrace.

Pokud si potřebujete půjčit, nejdříve si spočtěte, kolik přesně potřebujete půjčit. Jestliže zjistíte, že si potřebujete půjčit jen několik desítek tisíc korun a ne stovky tisíc, obraťte se na nebankovní instituce, jako je Rerum Finance, s.r.o., které vám tuto „menší“ půjčku poskytnou. Menší půjčky jsou mnohem výhodnější od nebankovních institucí než od bank, banky si připisují enormně vysoké úroky, díky kterým budete splácet ne několik měsíců, ale rovnou i několik let.

Jestliže stále nejste o nebankovních půjčkách přesvědčeni, přinášíme vám tři plusy, kterými se liší od ostatních bank.

1. Plus

Jsou rychlé. Nebankovní půjčky jsou víc než rychlé. Zatímco žádosti o bankovní půjčku se vyřizují i několik dní, žádosti o nebankovní půjčku jsou zřízeny do několika minut. Následně je připsána i požadovaná částka na bankovní účet, který byl poznamenán do žádosti o půjčku.

2. Plus

Jsou zdarma, tedy první půjčka je zdarma, a to se vyplatí. Pokud si tedy půjčujete jenom výjimečně, protože se skutečně ocitáte ve finanční tísni, v níž si potřebujete nutně půjčit, oceníte to, že nemusíte platit nic navíc. Obvykle se účtují poplatky za zřízení a zprostředkování půjčky, a to může činit i několik stovek korun.

3. Plus

Zřizují se z pohodlí domova. Nemusíte tedy ztrácet čas na pobočkách bank. Stání ve frontách je někdy vážně zdlouhavé, navíc na konci té fronty na vás čeká nepříjemný zaměstnanec, který vám nabídne stejně úvěr, po němž netoužíte.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles