6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Vybíráme prostory pro konference. Jak na to?

Podnikáte a vedete větší firmu? Pokud ano, není od věci se pravidelně setkávat s klíčovými lidmi, které můžete proškolit, ukázat jim novinky, nebo je jinak posunout kupředu. Ideální jsou různá víkendová školení, nebo konference. Jak najít vhodné místo? Podívejte se s námi.

Důležitá je dostupnost

Dá se říci, že nabídka v tomto případě převyšuje poptávku. To je pro vás jako pro podnikatele plus, jelikož budete mít z čeho vybírat. V první řadě je dobré myslet na dobrou dopravní dostupnost pro každého, kdo má přijet. A to s ohledem na dostupnost:

  • Autem
  • Autobusem a vlakem
  • Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe v tomto směru vycházejí zcela určitě velká města, kde není s jakoukoliv cestou problém. Jako dobrý tip se proto nabízejí konferenční prostory v Praze. Dostat se do našeho hlavního města opravdu není jakýkoliv problém. Vzhledem k poloze to není problém z jakéhokoliv koutu republiky.

Myslete také na kapacitu

Určitě je dobré mít předem jasno o tom, kolik hostů bude na danou konferenci nebo na školení pozváno a jaká bude předpokládaná účast. Je jasné, že ve finálním týdnu se mohou počty lehce modifikovat, ale s tím se počítá. Právě orientační číslo je třeba znát proto, aby byl vámi poptávaný pronájem sálu pro konferenci dostačující. Tedy aby se do něho všichni vešli, a zároveň se nejednalo o sál zbytečně velký, které budete přeplácet. Obvykle stačí mít přibližný počet hostů a následně lze vybírat podle dostupné kapacity.

Chtějte služby navíc

O jaké by mělo jít? V případě několikadenní konference je to rozhodně možnost ubytování. Dále se zajímejte i o možnosti stravování a zajištění cateringu. Naprostou samozřejmostí by potom mělo být také zajištěné veškeré potřebné techniky. Na základě toho všeho vycházejí jako ideální místa různé kongresové hotely. Když zůstaneme u Prahy, je ideálním místem pro pořádání konference, čtyřhvězdičkový Hotel Belvedere.

Tip redakce: Do vaší kanceláře určitě také chodí spousta návštěv na obchodní schůzky. Chcete udělat dojem a zpříjemnit návštěvám jednání? Pořiďte si do kanceláře kvalitní sedací soupravy.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles