6.1 C
New York
Sobota, 3 prosince, 2022

Buy now

spot_img

Uzdravování a nejčastější mýty kolem něj

Mnoho lidí se vůbec nesnaží porozumět různým věcem a jen přejímá informace či rady jako hotový fakt. Kupodivu to funguje také v případech, kdy dané rady nefungují ani v praxi. Jednou z nejnebezpečnějších oblastí, jenž současná populace podlehla účelovým desinformacím či mýtům, je lidské zdraví.

Touha zbavit se vlastní zodpovědnosti, nekritické myšlení a lenost přivádí pacienty do ordinací v touze sáhnout po zázračných pilulkách, které do jejich zanedbaných a nemocných těl dopraví vytoužené zdraví.

 

shutterstock_226330435

 

Poznejte své tělo a jeho potřeby

Všem je však skrytě nebo alespoň podvědomě jasné, že když několik let zanedbáváme například záda a nemáme na nich svaly, jež by udržely naši postavu, žádná kouzelná mast nám je do následujícího dne nevybuduje. Zmírní sice bolest, to bezesporu, ale dlouhodobě se s naším stavem budeme muset smířit nebo začít cvičit. Základním předpokladem jsou znalosti o lidském těle, a to jak jeho stavby, tak funkcí.

Lék Wobenzym na narušenou a oslabenou imunitu

Momentálně se řeší nejčastěji střet s virózami a infekcemi. Ty nás během zimy často napadají díky narušené a oslabené imunitě. Budeme-li k nemocím typu zánět nosohltanu, průdušek, angína, chřipka přistupovat konzumně, tedy bez porozumění zaděláváme si na malér. Nastříkáme pravděpodobně na citlivá místa analgetika, ošidíme bolest, zvýšenou teplotu honem srazíme příslušnými léky a poté se divíme, že se „to s námi vleče“. Často se pak onemocnění rádo vrací.

Mimo řešení momentálního onemocnění je nutné zaměřit se na jeho původ. Tím je většinou oslabený imunitní systém. Zde pomáhá lék Wobenzym. Nejdůležitější roli při nastartování hojivých a obranných procesů sehrávají enzymy – biologické katalyzátory, kterých je v lidském těle až několik tisíc druhů. Přičemž má každý svou specifickou funkci. Obzvlášť důležitý je trypsin, jež má zvýšený protizánětlivý účinek a urychluje hojení. Ten nalezneme v léku Wobenzym, který je vřele doporučován i lékaři.

Lék wobenzym na oslabenou imunitu

Pátráme-li po příčině, je potřeba záplaty na díry ve vlastní obranyschopnosti. Je třeba naučit se umět využívat přirozených ochranných reakcí vlastního organismu. Kupříkladu zvýšená teplota sama o sobě ještě není projev nemoci, ale pouze reakcí na ni! Zamezuje množení baktérií a virů, navíc nakopne imunitní systém. K posílení imunitního systému je zásadní funkčnost lymfatického oběhu, kvalita spánku, zdravá strava.

V zimě si dopřejte teplo v podobě horkých nápojů, rukavic, šály čepice apod. Hledáme-li pomoc zvenčí, sáhneme po takové, která podporuje vlastní procesy a zbytečně nezatěžuje jinými. Zahájit lze podpůrnou enzymovou léčbu, jež dodá podobné enzymy, které řídí imunitní systém. Zrychlí hojení tkání, omezí otoky i záněty v těle. Nejvyhledávanější enzymový lék Wobenzym disponuje unikátní směsí enzymů, jejíž účinnost je prověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií. Pochlubit se může i více než 40letou léčebnou praxí.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Latest Articles